O nás

Jsme společnost, která se pohybuje na obuvnickém trhu již více než 30 let. Naše dlouholetá zkušenost a vášeň pro obuv nás řadí mezi jedny z předních poskytovatelů obuvi v regionu.

Naše historie

Zakotveni v obuvnickém průmyslu od roku 1992. Za tyto roky jsme si získali loajální zákazníky díky naší kvalitní obuvi, profesionálnímu přístupu a osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi.

Kamenné prodejny

Najdete nás v lázeňském městě Třeboň a také v Českých Budějovicích. Naše kamenné prodejny nejsou jen místem, kde můžete zakoupit kvalitní obuv, ale také místem setkávání se s našimi zkušenými obuvníky, kteří vám rádi poradí s výběrem toho nejlepšího pro vaše potřeby.

Naše filozofie

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům nejen kvalitní obuv, ale také bezproblémový nákupní zážitek a vynikající zákaznickou podporu. Jsme hrdí na naši dlouhou historii, ale neustále se snažíme inovovat a přizpůsobovat se potřebám našich zákazníků.

Srdcem naší společnosti jsou lidé - naši zákazníci i zaměstnanci. Díky nim jsme se stali tím, čím jsme dnes, a budeme se snažit nadále rozvíjet a poskytovat kvalitní obuv a služby pro naše zákazníky po další desetiletí.

Žádná položka